طراحی و مشاوره وبسایت

نمایندگان محترم شرکت می توانند از این پس نسبت به معرفی و درج سفارش طراحی وبسایت اقدام فرمایندحداقل میزان سود خالص نماینده بابت کمیسیون 20% بوده و با توجه به سفارش تا 50% نیز افزایش خواهد داشتبا ... ادامه مطلب »

بروز رسانی پورتال امور نمایندگان

با سلام و احترام پورتال امور مشترکین آسیاتک بروز رسانی گردیده است و امکانات با قالب جدید بر روی سایت پیاده سازی شده است. لطفا هر گونه انتقاد و پیشنهاد را از طریق سیستم تیکت به واحد طراحی وب ... ادامه مطلب »

شرایط ویژه برای مشترکین آسیاتکی جهت ثبت نام در سمینار بازاریابی دیجیتال

سمینار تخصصی بازاریابی دیجیتال با سرفصل‌های: •    تعاریف بازاریابی دیجیتال •    فضای بازاریابی دیجیتال و نحوه عملکرد سازمانها •    تحلیل رفتار مخاطبان در فضای دیجیتال •    مروری بر روش ... ادامه مطلب »

هشتمین نمایشگاه فناوری و اطلاعات در استان مازندران

با توجه به برگزاری هشتمین نمایشگاه فناوری و اطلاعات در استان مازندران شرکت فرزان گستر نیز مانند سالهای گذشته حضور پررنگی داشت .  نمایشگاه به مدت ۴روز برگزار گردید و با استقبال پر شور و بی نظیر ... ادامه مطلب »

ارائه پین 22000 هزار تومانی رایگان

ارائه پین 22000 هزار تومانی رایگان -به استحضار می رساند: شرکت فرزان گستر به پاس قدردانی و حمایت بیشتر از نمایندگان و عاملین فروش خود در سراسر کشور پین های تخفیف آسیاتک برای ثبت نام جدید را جهت ... ادامه مطلب »

اطلاعیه امور نمایندگان - مخصوص نمایندگان فرزان گستر

اطلاعیه امور نمایندگان -  با سلام و احترام به اطلاع میرساند از مورخه 5/7/94 الی 5/9/94 به نمایندگان و عاملین فروش که در این بازه زمانی ثبت نام نمایند مبلغ 10000 ریال بابت هر ثبت نام علاوه بر سود ... ادامه مطلب »

طرح عید تا عید (اطلاعیه مهم)

اطلاعیه امور نمایندگان - طرح عید تا عید : عاملیت محترم فروش: با توجه به اکران طرح بی نظیر عید تا عید و فرصت بسیار اندک باقیمانده تا پایان طرح(2مهر)،لطفا جهت ثبت نام هرچه بیشتر مشترکین جدید و جلب ... ادامه مطلب »

اطلاعیه تکمیل اطلاعات

آخرین مهلت تکمیل اطلاعات | عدم اختصاص پین به نمایندگانی که اطلاعات خود را تکمیل ننموده اند ...نمایندگان محترم لطفا از طریق لینک زیر وارد ویرایش اطلاعات خود شوید و اطلاعات خواسته شده را پر ... ادامه مطلب »

ثبت صحیح اطلاعات مشترکین

اطلاعیه مهم | تکمیل فرم ثبت نام مشترکین جدید - باتوجه به تغییر اصلاح ثبت نام، از این پس هنگام ثبت اطلاعات مشتری معیار صحت اطلاعات، مطابقت آن با کارت ملی می باشد. از این رو هنگام ثبت نام، نام و نام ... ادامه مطلب »

نمایندگی هاست و دامین

سرورهای قدرتمند فرزان هاست به صورت رسمی آغاز به کار کرد. همکاران محترم می توانند با مشارکت در فروش هاست و سرور سود بسیار مناسبی دریافت کنند.نحوه همکاری :1. اعطای سرویس نمایندگیچنانچه مایل به ... ادامه مطلب »